interaktyvus vadovėlis


Norėjau knygos apie Vilnių, tai gavau tiek, kad maža nepasirodė! ‘Mano Vilnius mano’ lyg ir grožinė knyga jaunimui apie dviejų bendraklasių nuotykius Vilniuje, bet iš tiesų labiau primena vadovėlį, kuriame taip gana nuosekliai atskleidžiama Vilniaus istorija, susikoncentruojant į esminius įvykius. 

Siužeto nėra itin daug - pasakojimas gana epizodiškas, nes pagrindiniai veikėjai vis keliauja susitikti su paslaptingu veikėju Antakalnyje, klausosi jo pamokomų niurzgėjimų apie Vilniaus istoriją ir nusikelia į kokį pasakojamo laikotarpio epizodą savo kailiu patirti jo ypatybių. Pasakojimas sunkiai sudomina, jeigu kažkiek gaudaisi istorijoje, bet paaugliams, kuriems vadovėliai gali būti mirtinai nuobodūs, toks būdas pažinti istoriją turbūt gali būti ir įdomus, ir naudingas. Iš kitos pusės, turbūt nebūtų pamaišę ir viską jungiantys siužeto vingiai, nes kelių epizodų iš mokyklos su bjauriais bendraklasiais ir keisto preteksto su sakmių pasakojimais bent jau man neužteko. Patys pagrindiniai veikėjai irgi tokie keistoki, nesuprantantys akivaizdžių dalykų, bet iš kažkur žinantys ne itin plačiai reklamuotą nišinę knygą ir jo autorių. Suprantu motyvus, bet šiek tiek daugiau natūralumo turbūt nebūtų pamaišę. 

Sunku man vertinti, kaip šita knyga tinka ir patinka jos tikslinei auditorijai, bet nors manęs itin ir nesudomino, sveikinu autoriaus idėją ir didelį darbą rankiojant kai kurias užmirštas įdomias istorijas, istorinius faktus ir bandant surišti juos į bendrą pasakojimą. 

1 komentaras :

  1. kam padėjo susigrąžinti savo meilužius ir sugriautus namus, susisiekiau su juo per savo „WhatsApp“ numerį: +2347084887094, nes mano vaikinas, kurį aš labai myliu iš visos širdies ir jis myli. aš taip pat, bet staiga jis pasikeitė ir atsisuko į mane ir neapykantos manimi nedarė jokios priežasties, kad paliko namus, o vėliau išgirdau, kad jis gyvena su kita moterimi. Šis elgesys buvo labai keistas, tarsi juo būtų manipuliuojama, jis užblokavo mane nuo visas jo kontaktas socialinėje žiniasklaidoje ir aš nesugebėjau su juo susisiekti. Aš norėjau susigrąžinti savo vaikiną. Gyvenimas be mano vaikino man buvo tikra netvarka, nes aš jį labai myliu ir žinau, kad jis mane myli ir aš, ieškau pagalbos iš jo artimų draugų ir šeimos narių, bet man nesiseka sugrįžti. Norėjau dramatiškų pokyčių ir maniau, kad magija gali būti sprendimas. Aptaręs rezoliuciją su DR AJAYI, jis man suteikė vilties, kad jis atkurs mano santykius atgal, nes jis jau mane užmezgė. Jaučiausi įsitikinęs, kad jis iš tikrųjų privers mano vaikiną grįžti namo, ir jis padarė! Fantastiška, ką šis nuostabus rašytojas padarė man, jo pagalba yra neįkainojama! Nežinau, ką būčiau padaręs be DR AJAYI. DR AJAYI atlieka savo darbą taip gerai, kad yra organizuotas ir labai funkcionuojantis, manau, kad jis yra geriausias rašybos žinovas, į kurį galiu pasikliauti, kai kalbama apie bet kokius burtus. Aš esu labai dėkingas, kad jo burtai suveikė, jei jums reikia pagalbos, susisiekite jam el. paštu arba „WhatsApp“: +2347084887094. Aš patikinu, kad viskas pasikeis už jus.

    AtsakytiPanaikinti