nesbo kartojasi

Vis skundžiausi, kad Nesbo knygose nėra trupiniais pažymėto kelio, kad nėra jokių galimybių spėlioti, kas ir kaip, nes jokių užuominų tiesiog nėra, tai atsiimu tuos žodžius, nes geriau jau taip, negu toks nuspėjamas šaršalas, kaip ‘Sniego Senyje’. 

Nesbo pradeda kartotis ir taip stipriai, kad jo siužetai tampa kaip vienas, nebereikia jokių užuominų, nes dar prieš atsirandant joms ar tikram tyrimui, jau numačiau, kas bus žudikas ir kas dar bus įsivėlęs. Jau tokie pigūs triukai naudojami, o dar pridėjus Nesbo nesikeičiančią schemą, kur mažiausiai tris kartus paaiškėja tikrasis nusikaltėlis ir paaiškėja, kad tai ne tas, nors ir taip AIŠKU, kad ne tas, nes dar du trečdaliai knygos likę… Detektyvas nebūtų detektyvas, jeigu nebūtų klaidinančių pėdsakų ir įtariamųjų, bet nu tik Nesbo sugeba kiekvieną tokį nuklydimą padaryti TUO TIKRUOJU, padaryti spaudos konferenciją, nuvaryti atšvęsti į barą ir kitą minutę persigalvoti. Ir taip ištisai. 

Dar atsibodo tai, kad visos bylos būna asmeniškai kaip nors susijusios su Hariu. Žinoma, tai sukuria didesnį emocinį įsitraukimą, bet man atrodo čia ir pirmas ženklas, kad istorija nėra stipri - jeigu autoriui reikia griebtis tu pigių triukų, o ne stebinti nusikaltimais, tyrimu ir detalėmis. Norėtųsi, kad bent kartais nusikaltėliai nebandytų nužudyti Hario, jo draugų, artimųjų, jo paties pakišti ar dar kaip kitaip įtraukti į veiksmą. ‘Gelbėtojas’ buvo iš šitos kategorijos ir jis man labiausiai patiko po pačių pirmųjų knygų turbūt kaip tik dėl to. O ‘Sniego senis’ nuvylė ir stipriai. 

1 komentaras :

  1. kam padėjo susigrąžinti savo meilužius ir sugriautus namus, susisiekiau su juo per savo „WhatsApp“ numerį: +2347084887094, nes mano vaikinas, kurį aš labai myliu iš visos širdies ir jis myli. aš taip pat, bet staiga jis pasikeitė ir atsisuko į mane ir neapykantos manimi nedarė jokios priežasties, kad paliko namus, o vėliau išgirdau, kad jis gyvena su kita moterimi. Šis elgesys buvo labai keistas, tarsi juo būtų manipuliuojama, jis užblokavo mane nuo visas jo kontaktas socialinėje žiniasklaidoje ir aš nesugebėjau su juo susisiekti. Aš norėjau susigrąžinti savo vaikiną. Gyvenimas be mano vaikino man buvo tikra netvarka, nes aš jį labai myliu ir žinau, kad jis mane myli ir aš, ieškau pagalbos iš jo artimų draugų ir šeimos narių, bet man nesiseka sugrįžti. Norėjau dramatiškų pokyčių ir maniau, kad magija gali būti sprendimas. Aptaręs rezoliuciją su DR AJAYI, jis man suteikė vilties, kad jis atkurs mano santykius atgal, nes jis jau mane užmezgė. Jaučiausi įsitikinęs, kad jis iš tikrųjų privers mano vaikiną grįžti namo, ir jis padarė! Fantastiška, ką šis nuostabus rašytojas padarė man, jo pagalba yra neįkainojama! Nežinau, ką būčiau padaręs be DR AJAYI. DR AJAYI atlieka savo darbą taip gerai, kad yra organizuotas ir labai funkcionuojantis, manau, kad jis yra geriausias rašybos žinovas, į kurį galiu pasikliauti, kai kalbama apie bet kokius burtus. Aš esu labai dėkingas, kad jo burtai suveikė, jei jums reikia pagalbos, susisiekite jam el. paštu arba „WhatsApp“: +2347084887094. Aš patikinu, kad viskas pasikeis už jus.

    AtsakytiPanaikinti