the best laid schemes


Po ‘Mūsų nerimo žiemos’ skundžiausi šiek tiek, kad daug visokio misliavojimo buvo ir mažai kas vyko, tai apsakymas ‘Apie peles ir žmones’ rodos ir pačiam autoriui labiau pritinka, nes trumpai ir koncentruotai jam puikiai pavyko daug pasakyti. Ir nors pati nesu didelė trumposios prozos mėgėja, turiu pripažinti, kad šis autorius net ir mane spėjo užkabinti ir paveikti tuo trumpu tekstu. 

Akivaizdaus moralo kaip ‘Mūsų nerimo žiemoje’ čia jau neradau ir nors tekstas labai paprastas, jis iš tiesų apie sudėtingus dalykus ir turbūt kiekvienas gali rasti naujų kampų toje istorijoje apie intelektinių sutrikimų turintį beveik antgamtiškai stiprų vaikiną, juo besirūpinantį kitą - labai šaunų  ir apsukrų vaikiną, jų trumpą gyvenimo epizodą dirbant vienoje Kalifornijos rančoje ir dideles ateities svajones. 

Autoriui iš tiesų pavyko daug pasakyti šiuo trumpu tekstu ir vietomis stipriai nuliūdinti, bet ne viskas jame pasiekė mane taip, kaip norėtųsi. Visgi kaip visada su trumpąja proza man turbūt pritrūko laiko iki galo susigyventi su veikėjais ir jų situacija ir tikriausiai ne visus kampus, kuriuos atskleisti norėjo autorius, aš pagavau. 

1 komentaras :

  1. mielai dalinuosi savo liudijimais šiandien su pasauliu. Aš niekada neįsivaizduoju savęs tai darantis, bet esu kupinas džiaugsmo ir noriu, kad kiti turėtų savo pagalbą. Aš esu biuro sekretorė pagal profesiją, turiu du vaikus su vyru. Mano vyras paliko mane ir mūsų vaikus be jokio paaiškinimo. Jis tiesiog paliko namą, o aš girdėjau, kad jis mato kitą moterį. Išbandžiau visas įmanomas priemones, kad grąžintum jį namo, tačiau jis elgėsi keistai manęs atžvilgiu ir netgi apleido vaikus. Aš buvau nusivylęs ir nuniokotas, ieškojau pagalbos iš įvairių pusių, kol pamačiau pranešimą apie dr. Ajayi rašybos keitiklį. Kreipiausi į rašytoją, kuris man pasakė, ką daryti. Jis patikino mane, kad jis ištaria rašybą ir viskas bus gerai per tris dienas, tačiau buvau skeptiškas ir išsakiau keletą minčių, kol galiausiai vėl susisiekiau su juo, mes kartu ėjome į procesą ir nustebau, kad rašyba suveikė, o mano vyras grįžo namo ir atsiklaupė, kad maldautų atleidimo, bet pirmasis buvo jo netikėtas skambutis, nes mes nesikalbėjome apie 6 mėnesius. Dr. Ajayi yra iš tikrųjų jo žodžių žmogus, jei turite problemų dėl savo santykių ar bet kurio gyvenimo aspekto, susisiekite su rašytoju dr. Ajayi dėl ilgalaikio sprendimo.

    Paštas: drajayi1990@gmail.com
    „Viber“ arba „WhatsApp“ numeris: +2347084887094

    AtsakytiPanaikinti